درباره ما

شرکت مهرگان اتصال در سال 1380 به عنوان یکی از تولید کنندگان اتصالات انعطاف پذیر که تمامی تولیداتش مطابق با استانداردهای جهانی می باشد، در ایران شروع به فعالیت نمود. این شرکت از همان ابتدا با تاسیس دفتر پشتیبانی خود در امارات فعالیتهای بازرگانی خود را نیز در کنار فعالیت های تولیدی توسعه داد.

در سال 1398 مهرگان اتصال فعالیت های خود را گسترش داده و علاوه بر انواع اتصالات انعطاف پذیر شامل انواع اتصال های آکاردئونی، لرزه گیرهای لاستیکی، اتصالات پارچه ای، به تولید شلنگ های فلزی و لاستیکی و تجهیزات مخازن نفت نیز پرداخته است. همچنین این شرکت در کنار دفتر امارات، دفاتر خود در ترکیه و ایتالیا را راه اندازی نموده است و از این رو امکان تأمین داخلی و خارجی انواع اقلام صنعتی، ماشین آلات، تجهیزات، قطعات یدکی و مواد کمکی و مصرفی را دارا می باشد.


مهرگان اتصال در زمینه کارشناسی، مهندسی و تامین انواع نوارهای نقاله، شلنگ ها و اتصالات صنعتی و هیدرولیک، ضربه گیرها (Spring support و Spring hangers) و انواع مختلف زنجیرهای صنعتی با شرکت¬های Dunlop آرژانتین، Alfagomma ایتالیا، Balflex پرتغال، Soleco ایتالیا، Megalink(Hönnetaler Kettenfabrik Schulte) آلمان همکاری دارد. همچنین این شرکت در زمینه تولید انواع اتصالات انعطاف پذیر و تجهیزات مخازن نفت (Sealing و Roof Drain) نیز فعالیت دارد.

مهرگان اتصال با بهره گیری از تجربه و تخصص تیم قوی و حرفه ای خود و دفاتر خارجی فعال در میلان (ایتالیا)، استانبول (ترکیه) و دبی (امارات) در امر صادرات، واردات ، حمل و ترخیص کالا، بهترین روش ها را به کار می گیرد تا فرایند بازرگانی خارجی را برای کلیه شرکت ها و تجار تسهیل کند.

مهرگان اتصال با توجه به مأموریت اصلی شرکت و چشم اندازهای آن تدوین گردیده است. این شرکت ماموریت دارد تا در جهت رضایت مشتریان، بسترهای لازم به منظور تحقق مناسب ترین شرایط، بهترین کیفیت و بالاترین سرعت را تأمین نماید. شرکت مهرگان اتصال خود را ملزم به استفاده از تکنولوژی روز دنیا کرده و براساس تحقیق و توسعه مستمر فعالیت می کند. این شرکت خود را نسبت به مشتری متعهد میداند و چشم انداز بلند شرکت مهرگان اتصال برقراری روابط بلند مدت با کلیه مشتریان بر اساس توسعه و ارائه راهکارهای نوین می باشد.

اولین و تنها اولویت ما رضایت مشتری

درخواست قیمت

دکتر علی مقسومی در رشته کارشناسی مهندسی مواد از دانشگاه علم و صنعت ایران فارغ التحصیل شد و مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری خود را در دانشگاه پلی تکنیک میلان با همکاری موسسه مکس پلانک آلمان پشت سر گذاشت. سپس در دانشکده انرژی دانشگاه پلی تکنیک میلان مشغول به تحقیق شد و همزمان به عنوان بازرس صنعتی در ایتالیا مشغول به فعالیت شد. پس از 10 سال کار و تحصیل در ایتالیا با همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری و در طرح بازگشت نخبگان ایرانی غیرمقیم به ایران بازگشت و در دانشگاه صنعتی شریف و الزهرا به فعالیت مشغول شد. از سال 1398 به عنوان مدیرعامل به مجموعه مهرگان اتصال پیوست. دکتر علی مقسومی در مجلات معتبر علمی سراسر دنیا ده ها مقاله به چاپ رسانده است و هم اکنون نیز به عنوان داور با مجلات متفاوت همکاری دارد

مهرگان اتصال

مهرگان اتصال خود را ملزم به استفاده از تکنولوژی روز دنیا کرده و براساس تحقیق و توسعه مستمر فعالیت می کند. این شرکت خود را نسبت به مشتری متعهد می داند و چشم انداز بلند شرکت مهرگان اتصال، برقراری روابط بلند مدت با کلیه مشتریان بر اساس توسعه و ارائه راهکارهای نوین می باشد.

تکنولوژی پیشرفته

مهرگان اتصال با استفاده از تکنولوژی روز دنیا به تولید محصولاتی با کیفیت جهانی پرداخته است.

نیروهای متخصص

مهرگان اتصال با دارا بودن نیروهای با تجربه و همچنین تحقیق و توسعه مداوم از طریق همکاری با معتبرترین دانشگاه های جهان همواره در حال توسعه و ارائه راهکارهای نوین می باشد.

پشتیبانی دائمی

مهرگان اتصال خود را نسبت به مشتری متعهد میداند و چشم انداز بلند شرکت مهرگان اتصال، برقراری روابط بلند مدت با کلیه مشتریان می باشد.

تحویل به موقع

مهرگان اتصال با تحویل به موقع سفارشات این افتخار را دارد که رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

تیم ما

احسان کاظمی

بخش فروش

نیلوفر زمانی

بخش روابط عمومی

علی بارانی

بخش فنی

مرجان زمانی

بخش فروش

مهدی شکریان

بخش بازرگانی

سوگل کلابی

بخش فنی

زهرا سهرابی

بخش مالی