اخبار

تأسیسات سیستم های سرمایشی و گرمایشی

بیستمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات سیستم سرمایشی و گرمایشی از 17 الی 30 مهر ماه 1400 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران با حضور شرکت مهرگان اتصال برگزار گردید.

نمایشگاه صنعت ساحتمان 1400

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان از 22 الی 25 شهریور ماه 1400 با حضور شرکت مهرگان اتصال در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید.

بازدید پتروشیمی شازند از کارخانه مهرگان اتصال

در روز چهارشنبه مورخ 05/03/1400 مهندسین واحد بازرسی فنی، واحد تعمیرات و واحد منابع شرکت پتروشیمی شازند از امکانات ساخت، خط تولید، تجهیزات آزمایشگاهی و مراحل تست محصولات کارخانه مهرگان اتصال بازدید به عمل آوردند.

حضور در نمایشگاه رونق تولید

نمایشگاه توانمندی های فنی و مهندسی ایرانی با محوریت "رونق تولید" سوم اسفند ماه سال 1398 در مصلای امام خمینی(ره) تهران برگزار شد. در این نماشگاه صدها شرکت داخلی آخرین دستاوردها و توانمندیهای خود را در عرصه ایران سازی تجهیزات صنعتی در معرض دید علاقمندان و همکاران قرار دادند.

این نمایشگاه به میزبانی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) و در گرایش های نفت، گاز و پتروشیمی، نیرو، دریا، راه و شهرسازی، صنعت و معدن، فناوری اطلاعات و ارتباطات و مهندسین مشاور برگزار گردید که شرکت مهرگان اتصال نیز افتخار حضور در این نمایشگاه را داشت.

گزارش خبری برنامه بر بنیان دانش از شرکت مهرگان اتصال

در خرداد ماه سال 1399 از شبکه خبر به کارخانه مهرگان اتصال مراجعه کردند و با مدیر عامل شرکت آقای دکتر علی مقسومی مصاحبه داشتند.

در این گزارش خبری در خصوص چگونگی بازگشت نخبگان ایرانی غیرمقیم به کشور توسط معاونت علمی ریاست جمهوری، زمینه فعالیتهای شرکت و غیره صحبت شد. همچنین توضیحات تکمیلی در خصوص تولیدات مهرگان اتصال، موارد استفاده محصولات (فولاد، حفاری و ...)، مزیت و ویژگی های محصولات و همچنین هدف از احداث کارخانه و تولید محصولات توسط جناب آقای دکتر علی مقسومی مدیر عامل و آقای مهدی فیضی زاده مدیر کارخانه داده شد.

افتتاح کارخانه تولیدی در شهرک صنعتی عباس آباد

در سال 1399 کارخانه مهرگان اتصال در شهرک صنعتی عباس آباد راه اندازی شد..

شرکت مهرگان اتصال با هدف بومی سازی و صرفه جویی در خروج ارز از کشور با بهره گیری از تجربه و تخصص تیم قوی و حرفه ای خود و تحقیق و توسعه مداوم فعالیت¬های خود را گسترش داده و علاوه بر تولید انواع اتصالات انعطاف پذیر شامل انواع اتصال های آکاردئونی، لرزه گیرهای لاستیکی، اتصالات پارچه ای، به تولید شلنگ های فلزی و لاستیکی و تجهیزات مخازن نفت نیز پرداخته است.