اخبار

افتتاح کارخانه تولیدی در شهرک صنعتی عباس آباد

در سال 1399 کارخانه مهرگان اتصال در شهرک صنعتی عباس آباد راه اندازی شد..

شرکت مهرگان اتصال با هدف بومی سازی و صرفه جویی در خروج ارز از کشور با بهره گیری از تجربه و تخصص تیم قوی و حرفه ای خود و تحقیق و توسعه مداوم فعالیت¬های خود را گسترش داده و علاوه بر تولید انواع اتصالات انعطاف پذیر شامل انواع اتصال های آکاردئونی، لرزه گیرهای لاستیکی، اتصالات پارچه ای، به تولید شلنگ های فلزی و لاستیکی و تجهیزات مخازن نفت نیز پرداخته است.

گزارش خبری برنامه بر بنیان دانش از شرکت مهرگان اتصال

در خرداد ماه سال 1399 از شبکه خبر به کارخانه مهرگان اتصال مراجعه کردند و با مدیر عامل شرکت آقای دکتر علی مقسومی مصاحبه داشتند.

در این گزارش خبری در خصوص چگونگی بازگشت نخبگان ایرانی غیرمقیم به کشور توسط معاونت علمی ریاست جمهوری، زمینه فعالیتهای شرکت و غیره صحبت شد. همچنین توضیحات تکمیلی در خصوص تولیدات مهرگان اتصال، موارد استفاده محصولات (فولاد، حفاری و ...)، مزیت و ویژگی های محصولات و همچنین هدف از احداث کارخانه و تولید محصولات توسط جناب آقای دکتر علی مقسومی مدیر عامل و آقای مهدی فیضی زاده مدیر کارخانه داده شد.

حضور در نمایشگاه رونق تولید

نمایشگاه توانمندی های فنی و مهندسی ایرانی با محوریت "رونق تولید" سوم اسفند ماه سال 1398 در مصلای امام خمینی(ره) تهران برگزار شد. در این نماشگاه صدها شرکت داخلی آخرین دستاوردها و توانمندیهای خود را در عرصه ایران سازی تجهیزات صنعتی در معرض دید علاقمندان و همکاران قرار دادند.

این نمایشگاه به میزبانی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) و در گرایش های نفت، گاز و پتروشیمی، نیرو، دریا، راه و شهرسازی، صنعت و معدن، فناوری اطلاعات و ارتباطات و مهندسین مشاور برگزار گردید که شرکت مهرگان اتصال نیز افتخار حضور در این نمایشگاه را داشت.