شرکت مهرگان اتصال در سال 1380 به عنوان یکی از تولیدکنندگان اتصالات انعطاف پذیر که تمامی تولیداتش مطابق با استانداردهای جهانی می باشد، در ایران شروع به فعالیت نمود. این شرکت از همان ابتدا با تأسیس دفتر پشتیبانی خود در امارات فعالیتهای بازرگانی خود را نیز در کنار فعالیت های تولیدی توسعه داد.

در سال 1398 مهرگان اتصال فعالیت های خود را گسترش داده و علاوه بر انواع اتصالات انعطاف پذیر شامل انواع اتصال های آکاردئونی، لرزه گیرهای لاستیکی، اتصالات پارچه ای، به تولید شیلنگ های فلزی و لاستیکی و تجهیزات مخازن نفت نیز پرداخته است. همچنین این شرکت در کنار دفتر امارات، دفاتر خود در ترکیه و ایتالیا را راه اندازی نموده است و از این رو امکان تأمین داخلی و خارجی انواع اقلام صنعتی، ماشین آلات، تجهیزات، قطعات یدکی و مواد کمکی و مصرفی را دارا می باشد.

مهرگان اتصال در زمینه کارشناسی، مهندسی و تأمین انواع نوارهای نقاله، شیلنگ ها و اتصالات صنعتی و هیدرولیک، ضربه گیرها (Spring support و Spring hangers) و انواع مختلف زنجیرهای صنعتی با شرکت های Dunlop آرژانتین، Alfagomma ایتالیا، Balflex پرتغال، Soleco ایتالیا، Megalink Hönnetaler Kettenfabrik Schulte آلمان همکاری دارد. همچنین این شرکت در زمینه تولید انواع اتصالات انعطاف پذیر و تجهیزات مخازن نفت (Sealing و Roof Drain) نیز فعالیت دارد.

مهرگان اتصال با بهره گیری از تجربه و تخصص تیم قوی و حرفه ای خود و دفاتر خارجی فعال در میلان (ایتالیا)، استانبول (ترکیه) و دبی (امارات) در امر صادرات، واردات، حمل و ترخیص کالا، بهترین روش ها را به کار می گیرد تا فرآیند بازرگانی خارجی را برای کلیه شرکت ها و تجار تسهیل نماید.

مهرگان اتصال با توجه به مأموریت اصلی شرکت و چشم اندازهای آن تدوین گردیده است. این شرکت مأموریت دارد تا در جهت رضایت مشتریان، بسترهای لازم به منظور تحقق مناسب ترین شرایط، بهترین کیفیت و بالاترین سرعت را تأمین نماید. شرکت مهرگان اتصال خود را ملزم به استفاده از تکنولوژی روز دنیا کرده و براساس تحقیق و توسعه مستمر فعالیت می کند. این شرکت خود را نسبت به مشتری متعهد می داند و چشم انداز بلند شرکت مهرگان اتصال، برقراری روابط بلند مدت با کلیه مشتریان بر اساس توسعه و ارائه راهکارهای نوین می باشد.

شرکای تجاری

مهرگان اتصال در زمینه تولید انواع اتصالات انعطاف پذیر و تجهیزات مخازن نفت و کارشناسی، مهندسی و تامین انواع نوارهای نقاله، شلنگ ها و اتصالات صنعتی و هیدرولیک، ضربه گیرها (Spring support و Spring hangers) و انواع مختلف زنجیرهای صنعتی فعالیت دارد.

محصولات پیشنهادی
اوت لت